+420 724 204 070 recepce@hotelsolan.cz
COVID-19 EN

Vstupte do světa valašských tradic

Čtyřhvězdičkový Horský Hotel Soláň® se nachází téměř na samém vrcholu Soláně ve výšce 816 m. n. m. s výhledem do údolí Velkých Karlovic na vrcholky Javorníků v srdci Beskyd. Nechte se okouzlit jeho rodinnou atmosférou.

Valašská architektura - Hotel Beskydy

Vítejte na Soláni!

Dovolte nám, abychom Vás uvítali na Soláni – místě, kde odjakživa žili a tvořili soláňští mistři přitahováni malebným prostředím beskydských kopců.

Číst více

Hotelová recepce - Ubytování Beskydy

Komfortní ubytování ve stylových pokojích

Z recepce Vaše kroky nepochybně povedou do hotelového pokoje, kde naleznete teplo a komfort útulných dřevěných interiérů.

Číst více

Hotelový pokoj - Ubytování Beskydy

Horský Hotel Soláň® - wellness pobyty v Beskydech

Jedinečná poloha rodinného hotelu vybízí k procházkám v malebné soláňské krajině či k relaxaci ve wellness centru a hotelovém bazénu.

Číst více

Stylový boutique hotel - Ubytování Beskydy

Moderní gastronomie s tradiční recepturou

Pochutnejte si na moderní gastronomii založené na tradičních receptech našich babiček.

Číst více

Moderní valašská kuchyně - Hotel Beskydy

Valašská wellness vesnička plná pohody

Objevte kouzlo odpočinku ve wellness hotelu v Beskydech inspirovaném místní architekturou. Ať už zvolíte relaxaci v saunové vesničce či masáž, následný odpočinek s výhledem na Javorníky podpoří regeneraci Vašeho těla i mysli.

Číst více

Relaxace - Wellness hotel Beskydy

Aktivně na Soláni

Soláň je celoročně oblíbeným turistickým a rekreačním místem pro rodiny s dětmi. Po hřebení vede nenáročná trasa pro turisty i cyklisty. V zimě Vás hotelový ski bus doveze přímo do našeho Ski areálu Soláň - Vrchol s vlastní lyžařskou školičkou.

Číst více

Aktivně na Soláni

Vybraná vína & signature drinky

Vychutnejte skleničku lahodného vína z rodinných vinařství u tepla kachlových kamen. Poseďte s přáteli u valašského baru a osvěžte se jedním z našich signature drinků.

Číst více

Mixologie - Bar Beskydy

Inspirativní místo pro Vaše školení

Zažijte konference v Beskydech, které svým nevšedním charakterem podnítí tvořivost a aktivitu Vašich kolegů v kongresovém sále až pro 160 hostů.

Číst více

Kongresy a konference Beskydy