English

Terapie

Magnetoterapie Biomag

Magnetoterapie je přirozená a pro organismus šetrná fyzikální metoda léčby. Působením pulzního magnetického pole dochází k ovlivňování tkání lidského těla na buněčné úrovni, což vede k potlačení, případně úplnému odstranění některých zdravotních potíží, očistě organismu a regeneraci buněk.

Parní box Pohoda

Bylinný parní box Baobab je určen pro rehabilitační i relaxační procedury, založené na principu napařování při použití bylin, kdy dochází k napařování celého těla mimo hlavy.

Kolagen Lighting Therapy

Světelná terapie bez UV záření pro omlazení pleti a pokožky. Pokožka je stimulována k produkci kožních, kolagenových a elastinových vláken v hlubších vrstvách kůže a následně se tak opět napíná a vyhlazuje.

Lymfoterapie

Speciálně tvarované kalhoty využívají 24 samostatných komor ke kompletní lymfatické masáži. Procedura uvolňuje škodlivé látky a obnovuje správnou cirkulaci lymfatického i žilního systému, napomáhá při redukci celulitidy a prevenci křečových žil.

Oxygenoterapie

Kyslíková terapie posiluje imunitní systém a přispívá k celkové regeneraci organismu. Je vhodná při problémech s plícem a průduškami, akné a snižuje pocit stresu.

Rolletic

Mechanická masáž probíhá stimulací akupresurních drah, čímž ovlivňuje trávení a dýchání, zlepšuje funkci svalů a pohyblivost kloubů.
Dochází také k podpoře proudění krve a lymfy, čím se obnovuje rovnováha hormonální a nervové soustavy.

Body-space Vacutherm

Běžecký pás kombinuje podtlakové zařízení a infračervené světlo, čímž se výrazně zvyšují účinky cvičení.
Kombinace vakuové komory s infračerveným zářením intenzivně prohřívá tkáně a svaly, zvyšuje cirkulaci krevního oběhu a zrychluje metabolické procesy, čímž tělo aktivně spaluje tuky a redukuje celulitidu.